Awaria w Londynie. Tysiące mieszkańców bez bieżącej wody

Awaria w Londynie. Tysiące mieszkańców bez bieżącej wody

Nad ranem większa część południowego Londynu została odcięta od wody. Powodem przerwy w jej dostawie jest pęknięta rura w głównej magistrali wodociągowej – dostawcy Thames Water na Leigham Court Road w Streatham.

Setki zdenerwowanych osób od rana narzeka na Twitterze, że nie może umyć zębów, wykąpać się, a nawet zalać wrzątkiem porannej kawy. Niektórzy zgłaszają totalny brak wody, inni piszą natomiast, że woda z kranu leci „ciurkiem”.

Dostawca wody Thames Water do domów londyńczyków zapewnia jednak, że awaria rury zostanie naprawiona tak szybko, jak to tylko będzie możliwe – trwają już prace mające na celu usunięcie usterki.

Niestety to nie pierwszy raz, kiedy w Streatham dochodzi do podobnej sytuacji tego dostawcy wody, w zeszłym roku w lipcu również pękła rura, a na środku ulicy wystrzeliła kolosalna fontanna.

„Jestem zadowolony i dostrzegam pozytywną stronę w braku wody, w ciągu 9 lat prawdopodobnie nie rozmawiałam z tak wieloma sąsiadami, co w ciągu ostatniej pół godziny” – pisze pewien mężczyzna na swoim Twitterze

[Głosów:6    Średnia:3.2/5]

Zobacz również

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*