Wypadek w centrum Dąbrowy Górniczej – Audi wjechało w budynek

We wtorek nad ranem doszło do zdarzenia drogowego przy ulicy Sobieskiego w centrum miasta Dąbrowy Górniczej. W wypadku ucierpiały nie tylko witryny sklepowe i powyrywane barierki co widać na załączonych zdjęciach ale również dwie osoby podróżujące pojazdem biorącym udział w wypadku, które na wskutek potłuczeń i poważnych obrażeń wielonarządowych trafiły do szpitala.

Wypadek miał miejsce nad ranem o godzinie 4:15 przy ulicy Sobieskiego, nieopodal ronda, w samym centrum miasta. Rozpędzony samochód po tym jak uderzył we frontową ścianę budynku, zatrzymał się tuż przed samym przejściem podziemnym. Zanim jednak pojazd zatrzymał się, po drodze uszkodził przynajmniej trzy witryny sklepowe i słup energetyczny.

Policjanci, którzy po przyjęciu zgłoszenia od dyżurnego i dotarciu na miejsce podkreślają jednogłośnie, że to cud, że w momencie, w którym doszło do wypadku, nikt nie znajdował się na chodniku. Po przeprowadzeniu w szpitalu wstępnych badań, ustalono że kierowca pojazdu, 30-letni Dąbrowianin był pod wpływem alkoholu, a w jego organizmie znajdowało się 1.5 promila alkoholu – poinformował asp. szt Mariusz Miszczyk, oficer prasowy Komedny Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej.

Kierowca z ogólnymi obrażeniami nie zagrażającymi jego życiu trafił do szpitala w Dąbrowie Górniczej natomiast pasażerka 23-letnia kobieta która również podróżowała samochodem trafiła do szpitala w Sosnowcu w bardzo poważnym stanie, walczy o życie. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego wypadku, zostanie również sprawdzony monitoring na drodze dalszego postępowania – dodaje Mariusz Miszczyk.

123456789101112131415161718192021

[Głosów:5    Średnia:3.8/5]

Zobacz również

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*